Gdansk

POLONIA

PLAY OFF - 22 E 29/08/2019
Astana (CAZ) 3x0 BATE Borisov (BLR)
AZ Alkmaar (HOL) 1x1 Antuérpia (BEL)
Suduva (LIT) 0x0 Ferencvaros (HUN)
Legia Varsovia (POL) 0x0 Rangers (ESC)
Strasbourg (FRA) 1x0 Eintracht Frankfurt (ALE)
Partizan Belgrado (SER) 2x1 Molde (NOR)
Ludogorets (BUL) 0x0 Maribor (SVN)
Sporting Braga (POR) 1x0 Spartak Moscou (RUS)
Feyenoord (HOL) 3x0 APOEL Beer Sheva (ISR)
Kopenhagen (DIN) 3x1 Riga (LIT)
PSV Eindhoven (HOL) 3x0 Apollon Limassol (CHI)
AEK Atenas (GRE) 1x3 Trabzonspor (TUR)
Malmoe (SUE) 3x0 Bnei Yehuda Telavive (ISR)
Linfield (IRN) 3x2 Qarabag (AZE)
Celtic (ESC) 2x0 AIK Stockholm (SUE)
Ararat Armenia (ARM) 2x1 Dudelange (LUX)
Steaua Bucareste (ROM) 0x0 Vit. Guimarães (POR)
Torino (ITA) 2x3 Wolverhampton (ING)
Espanyol (ESP) 3x1 Zorya (UCR)
Slovan Bratislava (SVK) 1x0 PAOK (GRE)
Gent (BEL) 2x1 Rijeka (CRO)
BATE Borisov (BLR) x Astana (CAZ)
Antuérpia (BEL) x AZ Alkmaar (HOL)
Ferencvaros (HUN) x Suduva (LIT)
Rangers (ESC) x Legia Varsovia (POL)
Eintracht Frankfurt (ALE) x Strasbourg (FRA)
Molde (NOR) x Partizan Belgrado (SER)
Maribor (SVN) x Ludogorets (BUL)
Spartak Moscou (RUS) x Sporting Braga (POR)
APOEL Beer Sheva (ISR) x Feyenoord (HOL)
Riga (LIT) x Kopenhagen (DIN)
Apollon Limassol (CHI) x PSV Eindhoven (HOL)
Trabzonspor (TUR) x AEK Atenas (GRE)
Bnei Yehuda Telavive (ISR) x Malmoe (SUE)
Qarabag (AZE) x Linfield (IRN)
AIK Stockholm (SUE) x Celtic (ESC)
Dudelange (LUX) x Ararat Armenia (ARM)
Vit. Guimarães (POR) x Steaua Bucareste (ROM)
Wolverhampton (ING) x Torino (ITA)
Zorya (UCR) x Espanyol (ESP)
PAOK (GRE) x Slovan Bratislava (SVK)
Rijeka (CRO) x Gent (BEL)
3a. FASE DE QUALIFICAÇÃO - 06 e 14/08/2019
Astana (CAZ) 5x1 Valletta (MAL)
Univers. Cracóvia (ROM) 0x2 AEK Atenas
Norrkoping (SUE) 1x1 APOEL Beer Sheva (ISR)
Haugesund (NOR) 0x1 PSV Eindhoven (HOL)
Dudelange (LUX) 3x1 Kalju (EST)
Legia Varsovia (POL) 0x0 Atromitos (GRE)
Antuérpia (BEL) 1x0 Viktoria Plzen (RCH)
Vaduz (LIE) 0x5 Eintracht Frankfurt (ALE)
Sutjeska (MNG) 1x2 Linfield (IRN)
Partizan Belgrado (SER) 3x1 Malatyaspor (TUR)
Rijeka (CRO) 2x0 Aberdeen (ESC)
Molde (NOR) 3x0 Aris Salonica (GRE)
Ludogorets (BUL) 5x0 TNS (WAL)
Illychivets (UCR) 0x0 AZ Alkmaar (HOL)
Lokomotiv Plovdiv (BUL) 0x1 Strasbourg (FRA)
Torino (ITA) 5x0 Shakhtyor Soligorski (BLR)
Thun (SUI) 2x3 Spartak Moscou (RUS)
Feyenoord (HOL) 4x0 Dinamo Tblisi (GEO)
Neftchi Baku (AZE) 2x2 Bnei Yehuda Telavive (ISR)
FK Sarajevo (BOS) 1x2 BATE Borisov (BLR)
Austria Viena (AUS) 1x2 Apollon Limassol (CHI)
Sparta Praga (RCH) 2x2 Trabzonspor (TUR)
Brondby (DIN) 2x4 Sporting Braga (POR)
Malmoe (Sue) 3x0 Zrinjski Mostar (BOS)
AEK Lanarca (CHI) 1x1 Gent (BEL)
Sheriff Tiraspol (MOL) 1x2 AIK Stockholm
Luzern (SUI) 0x3 Espanyol (ESP)
Ararat Armenia (ARM) 1x2 Saburtalo (GEO)
Maccabi Telaviv (ISR) 1x2 Suduva (LIT)
Steaua Bucareste (ROM) 0x0 Mlada Boleslav (RCH)
Ventspils (LET) 0x3 Vit. Guimarães (POR)
Pyunik (ARM) 0x4 Wolverhampton (ING)
Riga (LET) 1x1 Helsinki (FIN)
CSKA Sofia (BUL) 1x1 Zorya (UCR)
Slovan Bratislava (SVK) 1x0 Dundalk (IRL)
Midtjilland (DIN) 2x4 Rangers (ESC)
Valletta (MAL) 0x4 Astana (CAZ)
AEK Atenas 1x1 Univers. Cracóvia (ROM)
APOEL Beer Sheva (ISR) 3x1 Norrkoping (SUE)
PSV Eindhoven (HOL) 0x0 Haugesund (NOR)
Kalju (EST) 0x1 Dudelange (LUX)
Atromitos (GRE) 0x2 Legia Varsovia (POL)
Viktoria Plzen (RCH) 2x1 Antuérpia (BEL)
Eintracht Frankfurt (ALE) 1x0 Vaduz (LIE)
Linfield (IRN) 3x2 Sutjeska (MNG)
Malatyaspor (TUR) 1x0 Partizan Belgrado (SER)
Aberdeen (ESC) 0x2 Rijeka (CRO)
Aris Salonica (GRE) 3x1 Molde (NOR)
TNS (WAL) 0x4 Ludogorets (BUL)
AZ Alkmaar (HOL) 4x0 Illychivets (UCR)
Strasbourg (FRA) 1x0 Lokomotiv Plovdiv (BUL)
Shakhtyor Soligorski (BLR) 1x1 Torino (ITA)
Spartak Moscou (RUS) 3x1 Thun (SUI)
Dinamo Tblisi (GEO) 1x1 Feyenoord (HOL)
Bnei Yehuda Telavive (ISR) 2x1 Neftchi Baku (AZE)
BATE Borisov (BLR) 0x0 FK Sarajevo (BOS)
Apollon Limassol (CHI) 3x1 Austria Viena (AUS)
Trabzonspor (TUR) 2x1 Sparta Praga (RCH)
Sporting Braga (POR) 3x1 Brondby (DIN)
Zrinjski Mostar (BOS) 1x0 Malmoe (Sue)
Gent (BEL) 3x0 AEK Lanarca (CHI)
AIK Stockholm 1x1 Sheriff Tiraspol (MOL)
Espanyol (ESP) 3x0 Luzern (SUI)
Saburtalo (GEO) 0x2 Ararat Armenia (ARM)
Suduva (LIT) 2x1 Maccabi Telaviv (ISR)
Mlada Boleslav (RCH) 0x1 Steaua Bucareste (ROM)
Vit. Guimarães (POR) 6x0 Ventspils (LET)
Wolverhampton (ING) 4x0 Pyunik (ARM)
Helsinki (FIN) 2x2 Riga (LET)
Zorya (UCR) 1x0 CSKA Sofia (BUL)
Dundalk (IRL) 1x3 Slovan Bratislava (SVK)
Rangers (ESC) 3x1 Midtjilland (DIN)
2a. FASE DE QUALIFICAÇÃO- 23/07 e 30/07/19
Ferencvaros (HUN) 1x0 Vaduz (LIE)
Santa Coloma (AND) 0x0 Astana (CAZ)
Honved (HUN) 0x0 Univers. Cracóvia (ROM)
Hapoel Beer Sheva (ISR) 2x0 Kairat Almaty (CAZ)
Norrkoping (SUE) 2x0 Liepaja (LET)
Aris Salonica (GRE) 0x0 AEL Limassol (CHI)
Haugesund (NOR) 2x0 Sturm Graz (AUS)
Shkendija (MAC) 1x2 Dudelange (LUX)
Legia Varsovia (POL) 1x0 KuPS (FIN)
La Jeunesse D'Esch (LUX) 0x1 Vit. Guimarães (POR)
DAC (SVK) 1x2 Atromitos (GRE)
Flora Tallin (EST) 1x2 Eintracht Frankfurt (ALE)
HB Torshavn (FAR) 2x2 Linfield (IRN)
Connah's Quay (WAL) 0x1 Partizan Belgrado (SER)
Malatyaspor (TUR) 2x2 Olympia Ljubljana (SVN)
Chikhura (GEO) 1x1 Aberdeen (ESC)
Molde (NOR) 0x0 Cukaricki (SER)
Valur (ISL) 1x1 Ludogorets (BUL)
AZ Alkmaar (HOL) 0x0 Hacken (SUE)
Lokomotiv Plovdiv (BUL) 2x0 Spartak Trnava (SVK)
Shakhtyor Soligorski (BLR) 2x0 Esbjerg (DIN)
Torino (ITA) 3x0 Debreceni (HUN)
Wolverhampton (ING) 2x0 Crusaders (IRN)
Strasbourg (FRA) 3x1 Maccabi Haifa (ISR)
Qabala (AZE) 0x2 Dinamo Tblisi (GEO)
Arsenal Tula (RUS) 0x1 Neftchi Baku (AZE)
Utrecht (HOL) 1x1 Zrinjski Mostar (BOS)
Shamrock Rovers (IRL) 2x1 Apollon Limassol (CHI)
Gent (BEL) 6x3 Viitorul (ROM)
Legia Gdansk (POL) 2x1 Brondby (DIN)
Domzale (SVN) 2x2 Malmoe (Sue)
AEK Lanarca (CHI) 3x0 Levski Sofia (POL)
Luzern (SUI) 1x0 Klaksvik (FAR)
Partizan Tirana (ALB) 0x1 Sheriff Tiraspol (MOL)
Espanyol (ESP) 4x0 Stjarman (ISL)
Ararat (ARM) 2x0 Lincoln Red (GIB)
Buducnost Podgorica (MNG) 1x3 Zorya (UCR)
Tre Penne (SMR) 0x5 Suduva (LIT)
Alashkert (ARM) 0x3 Steaua Bucareste (ROM)
Ventspils (LET) 4x0 Gzira United (MAL)
Mlada Boleslav (RCH) 1x1 Ordabasy (CAZ)
Pyunik (ARM) 2x1 Jablonec (RCH)
Piast (POL) 3x2 Riga (LET)
CSKA Sofia (BUL) 1x0 Osijek (CRO)
Slovan Bratislava (SVK) 2x1 Feronikeli (KOS)
Rangers (ESC) 2x0 Niederkorn (LUX)
Vaduz (LIE) 2x0 Ferencvaros (HUN)
Astana (CAZ) 4x1 Santa Coloma (AND)
Univers. Cracóvia (ROM) 0x0 (3x1) Honved (HUN)
Kairat Almaty (CAZ) 1x1 Hapoel Beer Sheva (ISR)
Liepaja (LET) 0x1 Norrkoping (SUE)
AEL Limassol (CHI) 0x1 Aris Salonica (GRE)
Sturm Graz (AUS) 2x1 Haugesund (NOR)
Dudelange (LUX) 1x1 Shkendija (MAC)
KuPS (FIN) 0x0 Legia Varsovia (POL)
Vit. Guimarães (POR) 4x0 La Jeunesse D'Esch (LUX)
Atromitos (GRE) 3x2 DAC (SVK)
Eintracht Frankfurt (ALE) 2x1 Flora Tallin (EST)
Linfield (IRN) 1x0 HB Torshavn (FAR)
Partizan Belgrado (SER) 3x0 Connah's Quay (WAL)
Olympia Ljubljana (SVN) 0x1 Malatyaspor (TUR)
Aberdeen (ESC) 5x0 Chikhura (GEO)
Cukaricki (SER) 1x3 Molde (NOR)
Ludogorets (BUL) 4x0 Valur (ISL)
Hacken (SUE) 0x3 AZ Alkmaar (HOL)
Spartak Trnava (SVK) 3x1 Lokomotiv Plovdiv (BUL)
Esbjerg (DIN) 0x0 Shakhtyor Soligorski (BLR)
Debreceni (HUN) 1x4 Torino (ITA)
Crusaders (IRN) 1x4 Wolverhampton (ING)
Maccabi Haifa (ISR) 2x1 Strasbourg (FRA)
Dinamo Tblisi (GEO) 3x0 Qabala (AZE)
Neftchi Baku (AZE) 3x0 Arsenal Tula (RUS)
Zrinjski Mostar (BOS) 2x1 Utrecht (HOL)
Apollon Limassol (CHI) 3x1 Shamrock Rovers (IRL)
Viitorul (ROM) 2x1 Gent (BEL)
Brondby (DIN) 4x1 Legia Gdansk (POL)
Malmoe (Sue) 3x2 Domzale (SVN)
Levski Sofia (POL) 0x4 AEK Lanarca (CHI)
Klaksvik (FAR) 0x1 Luzern (SUI)
Sheriff Tiraspol (MOL) 1x1 Partizan Tirana (ALB)
Stjarman (ISL) 1x3 Espanyol (ESP)
Lincoln Red (GIB) 1x2 Ararat (ARM)
Zorya (UCR) 1x0 Buducnost Podgorica (MNG)
Suduva (LIT) 5x0 Tre Penne (SMR)
Steaua Bucareste (ROM) 2x3 Alashkert (ARM)
Gzira United (MAL) 2x2 Ventspils (LET)
Ordabasy (CAZ) 2x3 Mlada Boleslav (RCH)
Jablonec (RCH) 0x0 Pyunik (ARM)
Riga (LET) 2x1 Piast (POL)
Osijek (CRO) 1x0 (3x4) CSKA Sofia (BUL)
Feronikeli (KOS) 0x2 Slovan Bratislava (SVK)
Niederkorn (LUX) 0x0 Rangers (ESC)
1a. FASE DE QUALIFICAÇÃO -11/07 a 18/07/2019
Breidablik (ISL) 0x0 Vaduz (LIE)
Stjarnan (ISL) 2x1 Levadia Tallin (EST)
Honved (HUN) 3x1 Zalgiris (LIT)
Sirok Brijeg (BOS) 1x2 Kairat Almaty (CAZ)
Saint Patricks (IRL) 0x2 Norrkoping (SUE)
Cork City (IRL) 0x2 Niederkorn (LUX)
Cliftonville (IRN) 0x1 Haugesund (NOR)
Aberdeen (ESC) 2x1 RoPS (FIN)
Europa (GIB) 0x0 Legia Varsovia (POL)
Zeta (MNG) 1x5 Ferencvaros (HUN)
DAC (SVK) 1x1 Cracóvia (POL)
Steaua Bucareste (ROM) 2x0 Milsami (MOL)
Cukaricki (SER) 3x0 Banants Yerevan (ARM)
Connah's Quay (WAL) 1x2 Kilmarnock (ESC)
Olympia Ljubljana (SVN) 2x3 Rigas FS (LET)
Fola Esch (LUX) 1x2 Chikhura (GEO)
Molde (NOR) 7x1 Reykjavik (ISL)
Brann (NOR) 2x2 Shamrock Rovers (IRL)
Malmoe (Sue) 7x0 Ballymena (IRN)
Radnyk (BOS) 2x0 Spartak Trnava (SVK)
Shakhtyor Soligorski (BLR) 1x0 Hibernians (MAL)
Debreceni (HUN) 3x0 Perparini Kukesi (ALB)
Crusaders (IRN) 2x0 Torshavn (FAR)
Maccabi Haifa (ISR) 2x0 Mura (SVN)
Dinamo Tblisi (GEO) 6x0 Engordany (AND)
Sperança (MOL) 0x3 Neftchi Baku (AZE)
Akademia Pandev (MAC) 0x3 Zrinjski Mostar (BOS)
Zalgiris (LIT) 0x2 Apollon Limassol (CHI)
Liepaja (LET) 1x1 Dinamo Minsk (BLR)
Brondby (DIN) 4x1 Inter Turku (FIN)
Balzan (MAL) 3x4 Domzale (SVN)
Ruzomberok (SVK) 0x2 Levski Sofia (POL)
Riteriai (LIT) 1x1 Klaksvik (FAR)
Flora Tallin (EST) 2x0 Radnicki (SER)
KuPS (FIN) 2x0 Vitebsk (BLR)
Sabail (AZE) 2x3 Univers. Cracóvia (ROM)
Trans Narva (EST) 0x2 Buducnost Podgorica (MNG)
Laci (ALB) 1x1 Hapoel Beer Sheva (ISR)
AEK Lanarca (CHI) 1x0 Petroclub (MOL)
Alashkert (ARM) 3x1 Macedonia GJP (MAC)
Ventspils (LET) 3x0 Teuta Durres (ALB)
Ordabasy (CAZ) 1x0 Torpedo Kutaisi (GEO)
Pyunik (ARM) 3x3 Shkupi (MAC)
Jeunesse Esch (LUX) 0x0 Tobil Kostanai (CAZ)
CSKA Sofia (BUL) 4x0 Titograd (MNG)
Gzira United (MAL) 0x2 Hadjuk Split (MNG)
Saint Joseph (GIB) 0x4 Rangers (ESC)
Vaduz (LIE) 2x1 Breidablik (ISL)
Levadia Tallin (EST) 3x2 Stjarnan (ISL)
Zalgiris (LIT) 1x1 Honved (HUN)
Kairat Almaty (CAZ) 2x1 Sirok Brijeg (BOS)
Norrkoping (SUE) 2x1 Saint Patricks (IRL)
Niederkorn (LUX) 1x2 Cork City (IRL)
Haugesund (NOR) 5x1 Cliftonville (IRN)
RoPS (FIN) 1x2 Aberdeen (ESC)
Legia Varsovia (POL) 3x0 Europa (GIB)
Ferencvaros (HUN) 0x0 Zeta (MNG)
Cracóvia (POL) 2x2 DAC (SVK)
Milsami (MOL) 1x2 Steaua Bucareste (ROM)
Banants Yerevan (ARM) 0x5 Cukaricki (SER)
Kilmarnock (ESC) 0x2 Connah's Quay (WAL)
Rigas FS (LET) 0x2 Olympia Ljubljana (SVN)
Chikhura (GEO) 2x1 Fola Esch (LUX)
Reykjavik (ISL) 0x0 Molde (NOR)
Shamrock Rovers (IRL) 2x1 Brann (NOR)
Ballymena (IRN) 0x4 Malmoe (Sue)
Spartak Trnava (SVK) 2x0 (3x2) Radnyk (BOS)
Hibernians (MAL) 0x1 Shakhtyor Soligorski (BLR)
Perparini Kukesi (ALB) 1x1 Debreceni (HUN)
Torshavn (FAR) 2x3 Crusaders (IRN)
Mura (SVN) 2x3 Maccabi Haifa (ISR)
Engordany (AND) 0x1 Dinamo Tblisi (GEO)
Neftchi Baku (AZE) 6x0 Sperança (MOL)
Zrinjski Mostar (BOS) 3x0 Akademia Pandev (MAC)
Apollon Limassol (CHI) 4x0 Zalgiris (LIT)
Dinamo Minsk (BLR) 1x2 Liepaja (LET)
Inter Turku (FIN) 2x0 Brondby (DIN)
Domzale (SVN) 1x0 Balzan (MAL)
Levski Sofia (POL) 2x0 Ruzomberok (SVK)
Klaksvik (FAR) 0x0 Riteriai (LIT)
Radnicki (SER) 2x2 Flora Tallin (EST)
Vitebsk (BLR) 1x1 KuPS (FIN)
Univers. Cracóvia (ROM) 3x2 Sabail (AZE)
Buducnost Podgorica (MNG) 4x1 Trans Narva (EST)
Hapoel Beer Sheva (ISR) 1x0 Laci (ALB)
Petroclub (MOL) 0x1 AEK Lanarca (CHI)
Macedonia GJP (MAC) 0x3 Alashkert (ARM)
Teuta Durres (ALB) 1x0 Ventspils (LET)
Torpedo Kutaisi (GEO)0 0x2 Ordabasy (CAZ)
Shkupi (MAC) 1x2 Pyunik (ARM)
Tobil Kostanai (CAZ) 1x1 Jeunesse Esch (LUX)
Titograd (MNG) 0x0 CSKA Sofia (BUL)
Hadjuk Split (MNG) 1x3 Gzira United (MAL)
Rangers (ESC) 6x0 Saint Joseph (GIB)
RODADA PRELIMINAR - 27/06 a 04/07/2019
Niederkorn (LUX) 1x0 Cardiff MU (WAL)
Barry Town (WAL) 0x0 Cliftonville (IRN)
Santa Julia (AND) 3x2 Europa (GIB)
Klaksvik (ISL) 5x1 Tre Fiori (SMR)
Pristina (KOS) 1x1 Saint Joseph (GIB)
La Fiorita (SMR) 0x1 Engordany (AND)
Ballymena (IRN) 2x0 Runavik (FAR)
Cardiff MU (WAL) 2x1 Niederkorn (LUX)
Cliftonville (IRN) 4x0 Barry Town (WAL)
Europa (GIB) 4x0 Santa Julia (AND)
Tre Fiori (SMR) 0x4 Klaksvik (ISL)
Saint Joseph (GIB) 2x0 Pristina (KOS)
Engordany (AND) 2x1 La Fiorita (SMR)
Runavik (FAR) 0x0 Ballymena (IRN)